Emily Strange Jessica Gruner

28. july 2013 at 21:38 | Luciférek |  Knížky
1. Ztracené dny
Popis: Emily Strange - charakteristika: 13 let. Schopna přeskočit budovu, když se jí zachce. Ale spíš ji najdete, jak si dává dvacet se svými čtyřmi kočkami nebo jak sestavuje urychlovač částic z chuchvalců prachu, čočky a spínacích špendlíků nebo jak řádí na kytaru/bubny/saxofon/citeru, případně jak vytváří vířící intramurální fresky po zdech kanálů nebo jak někoho nutí, aby řekl "vířící intramurální fresky" třináctkrát rychle za sebou... a jak na někoho ukazuje a směje se.

13 věcí, které najdeš v prvním románu Emily Strange:
1. záhadu
2. úžasného golema
3. vychytané projektily
4. čtyři černé kočky

5. amnézii
6. kalamitní poker

7. zuřivé poníky

8. línýho policajta
9. seznamy o 13 položkách
10. generátor písečné bouře

11. dvojníky

12. tajnou misi
13. rybenky 


2. Divná a divnější
popis: Další dobrodružství Emily Strange! Je jí 13 let a každému vidí až do žaludku. Nejraději se ale povaluje se svými čtyřmi kočkami nebo se věnuje své podivné zahrádce plné plevele nebo provádí sousedům neškodné žertíky, dokud nežadoní o milost. Je fakt divná. A teď si představte dvě takové, jednu divnější než druhou.

3.Temno

popis: Při svém dalším nepravděpodobném dobrodružství vás divňačka Emily vezme na cestu do 18. století, kam se vydává s pomocí po domácku sestrojeného stroje času, aby zabránila úmrtí své pratetičky. Nesmí přitom ani v nejmenším změnit minulost. Co myslíte, bude takový výlet bezpečný?

4. Výměna názorů
popis: Třináctiletou divňačku Emily Strange tentokrát čeká plnění naprosto zásadního úkolu. Musí vyvolat vlastní černý kámen, a to nejen proto, aby mohla pracovat na dalších vynálezech, k jejichž sestrojení černý kámen potřebuje, ale hlavně proto, aby dar černého kamene nepřešel na linii černých strýců a nezůstal tam po dalších třináct generací. Kromě toho musí zachránit bratrance Jakeyho a splnit největší přání rodovému nepříteli. Myslíte, že si s tak těžkými úkoly i tentokrát Emily poradí?

Vydavatel: cooboo
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Biby Loves ♥ | Web | 28. july 2013 at 21:54 | React

Tieto knihy ani nepoznám! Čítam o nich prvý krát! :)

2 Luciférek | Web | 29. july 2013 at 8:44 | React

No jo :) Já o nich zjístila jen náhodou ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement