September 2013

Čas Čarodějnic - Deborah Harkness

30. september 2013 at 20:58 | Luciférek |  Knížky
Autor: Deborah Harknessová
Originál: Discovery of witches
Rozsah: 540 s.
Anotace:
Historička a čarodějnice Diana Bishopová celý svůj život odmítala své nadpřirozené nadání. Očarovaný alchymistický rukopis však do jejího života vnese nevítaný příval magie a najednou se o ni zajímají nejen čarodějnice, ale i démoni a upíři. Záhy se po Dianině boku objeví i záhadný Matthew Clairmont, vědec, válečník a upír. Přestože mezi bytostmi panuje staleté nepřátelství, Diana a Matthew se jen s obtížemi brání vzájemné mrazivé přitažlivosti.

P.S.: Moc se OMLOUVÁM, že jsem tady tak dlouho nebyla, neměla jsem šanci se dostat na blog... Také už jsem musela zrušit ostatní blogy, když nestíhám, ale tento blog by mi bylo líto smazat. Budu se snažit zase pracovat na Vlčích stopách. :3

L.J. Smith - Tajný kruh II. - Otrokyně

7. september 2013 at 11:11 | Luciférek |  Knížky
Autor: L.J. Smith
Originál: TheSecrect circle - The Captive
Rozsah: 220 s.
Anotace:
Pokračování strhujícího příběhu moderních čarodějek! Po zasvěcení do Tajného kruhu mladých čarodějek se Cassie opájí svou nově nalezenou mocí, která je stejně návyková jako nebezpečná. Octne se mezi dvěma soupeřícími klany a záhy stojí před zásadním životním rozhodnutím: Má zradit ty, které miluje, nebo se doznat a riskovat tak vyhoštění z kruhu?

P.S. Omlouvám se, že tu moc nepřidávám články, od té doby co začala škola nemám moc času. Budu se snažit tu přidávat články, vždycky když budu moct, ale nepředpokládám, že to bude moc často. Asi bude chvilku trvat než zase ve škole naberu tempo, takže asi to takhle bude maximálně 2 měsíce (ano, je to hodně, ale mám zase nové předměty a vůbec,...). Ještě jednou se omlouvám. Mějte se ;)